Op 2e Pinksterdag (maandag 25 mei) zijn wij gesloten. Halen wij uw afval normaal op deze dag op? Bekijk dan de inhaaldag op uw afvalkalender. Let op: de inhaaldag kan ook vóór de feestdag liggen.

Vanwege drukte en ontstane achterstanden is ons klantcontactcentrum op vrijdagen in mei vanaf 12.00 uur telefonisch gesloten. 
De calamiteiten-meldlijn is uitsluitend bedoeld voor spoedeisende meldingen.  Reguliere meldingen kunt u eenvoudig doorgeven via de meldingenpagina.

Werken met bodycams

Het is belangrijk dat handhavers hun werk veilig kunnen doen. Vaak lukt dat zonder problemen, maar soms ontstaan er onveilige situaties waarin mensen agressief worden en zo een bedreiging vormen voor de handhavers en omstanders. Avri vindt veiligheid erg belangrijk. Uit onderzoek blijkt dat bodycams het gevoel van veiligheid vergroten. Daarom dragen alle handhavers van Avri op hun uniform een bodycam, een draagbare camera. Deze camera kan worden aangezet als een situatie dreigt te escaleren. 

Privacy 

Het gebruik van bodycams valt onder de richtlijnen van de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG). Handhavers krijgen een uitgebreide training in het werken met de bodycam en de privacyregels. De handhavers zijn bevoegd om zlef te bepalen wat ze willen opnemen. Daar is geen toestemming voor nodig van den personen die in beeld komen. De handhavers starten alleen de opname als de situatie escaleert. Wanneer dat kan, informeren zij mensen vooraf dat ze de camera inschakelen. Als er een opname is gemaakt van een strafbaar feit, mag de politie de opname gebruiken voor opsporingsonderzoek. De beelden kunnen ook gebruikt worden in een rechtszaak.